Skip links
انواع جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی یکی از موضوعاتی است که بسیار توسط مشتریان مورد جستجو قرار می گیرد. در این مقاله سعی داریم تا توضیحی در مورد انواع جک پارکینگی به شما ارائه دهیم.

جک پارکینگی، جک درب لولایی، جک برقی، جک در برقی همگی نام های متفاوتی است که برای این محصول به کار می رود. در ادامه در مورد انواع جک پارکینگی بیشتر توضیح خواهیم داد.

جک پارکینگی چیست؟

جک پارکینگی یکی از تجهیزاتی است که روی درب های ساده نصب می شود و درب ساده را به درب اتوماتیک تبدیل می کند.

این محصول دارای ویژگی هایی است که تمامی کاربران را شیفته خود کرده و امروزه در بیشتر ساختمان ها و خانه ها استفاده از این وسیله رایج شده است. برای مثال یکی از مواردی که سبب شده است تا استفاده از جک پارکینگی بسیار مورد پسند کاربران قرار گیرد، اتوماتیک بودن درب می باشد. فررض کنید در یک روز سرد زمستانی قصد دارید تا از خانه خارج شوید.

برای خارج شدن از پارکینگ ساختمان نیاز دارید تا از ماشین پیاده شده و درب را باز کنید.

پیش از آنکه از درب اتوماتیک استفاده کنید، مجبور به انجام این کار بودید اما بعد از استفاده از این نوع جک پارکینگی دیگر تنها نیاز دارید تا با فشردن یک دکمه از ریموت درب را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست باز و بسته کنید.

انواع جک پارکینگی

جک های پارکینگی بر اساس نوع مکانیزم به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  1. جک پارکینگی مکانیک

جک پارکینگ مکانیکی یکی از انواع جک پارکینگی بوده که از لحاظ قیمتی، پایین تر از جک پارکینگ مکانیکی می باشد.

علاوه بر آن جک پارکینگ مکانیکی دارای تردد متوسط به پایین و همچنین توانایی تحمل وزن متوسط به پایین را دارد.

  1. جک پارکینگ هیدرولیک

جک پارکینگ هیدرولیک دارای ویژگی های بیشتری نسبت به جک پارکینگ مکانیکی می باشد. همچنین قیمت جک پارکینگی هیدرولیک از جک پارکینگ مکانیک بیشتر است.

جک پارکینگ هیدرولیک دارای تردد بالا و همچنین دارای تحمل وزن بیشتری نسبت به جک پارکینگ مکانیکی می باشد.

خرید جک پارکینگی

خرید جک پارکینگی یکی از مواردی است که ممکن است برای هر مشتری نیاز باشد. از این بابت لازم است تا توضیحاتی در مورد خرید جک پارکینگی به شما ارائه دهیم.

برای خرید جک پارکینگی می بایست جک پارکینگی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. برای این امر ابتدا باید بدانید جک پارکینگی ایرانی میخواهید و یا خارجی. پس از آن لازم است تا اندازه عرض درب و همچنین وزن هر لنگه درب خود را بدانید.

حال که تمام این اطلاعات را کسب کردید باید میزان تردد خود را بسنجید. میزان تردد یعنی چه میزان درب باز و بسته می شود. این میزان تردد مشخص می کند که شما نیاز به جک پارکینگ هیدرولیک دارید یا جک پارکینگ مکانیک. پیشنهاد ما به شما خرید جک پارکینگی از نمایندگی رسمی می باشد. 

Leave a comment