Skip links

چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب کنم؟

چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب کنم؟

چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب کنم؟ شاید این سوال شما هم باشد. در این مقاله سعی داریم تا تمامی مواردی که در انتخاب صحیح جک پارکینگی برای درب پارکینگ دخیل و واجب می باشد را برای شما شرح دهیم. لطفا همراه ما بمانید.

جک پارکینگی یکی از تجهیزاتی است که بسیار در حوزه ساختمان و امنیت و حفاظت مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت جک پارکینگی لازمه ی هر ساختمان و پارکینگی می باشد که بدون آن امنیت ساختمان امکان پذیر نیست.

شیوه باز و بسته کردن درب اتوماتیک با کمک جک پارکنیگی به وسیله ریموت درب برقی صورت می گیرد. در این نوع درب ها برای باز کردن درب حتما باید ریموت داشته باشید و با فشردن آن فرمان برای جک پارکینگی فرستاده و درب را باز کنید. خرید جک پارکینگی یکی از واجبات برای هر ساختمانی است که از درب سنتی برخوردار است.

چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب کنم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا نیازمند خرید جک پارکینگی شده باشید. برای خرید جک پارکینگ باید حسابی ماهر باشید و یا لازم است تا با کارشناسان مرتبط در این حوزه مشورت داشته باشید.

البته اگر از نمایندگی رسمی و معتبر برند جک پارکینگی خرید کنید خودشان تکنسین های مجرب را به محل شما اعزام می کنند تا با بررسی های لازم بهترین و مناسب ترین جک پارکینگی را برای شما در نظر بگیرند.

به طور کلی جک پارکینگی مناسب برای خرید نیازمند یکسری فاکتور ها و پارامتر ها است که لازم است تا پیش از خرید اطلاعات کافی در این مورد را داشته باشید.

اطلاعات لازم برای خرید جک پارکینگی

گاهی اقات مشتریان تماس میگیرند و سوالاتی در مورد چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب کنم؟ و یا مواردی که باید در مورد خرید جک پارکینگی رعایت کنم چیست و.. از این قبیل می پرسند.

برای پاسخ به این سوالات متداول خرید جک پارکینگی، باید بگوییم عواملی همچون میزان رفت و آمد (تردد)، وزن هر لنگه درب و همچنین عرض هر لنگه درب بسیار مهم است.

شما با دانستن این اطلاعات نصف بیشتر مسیر را طی کرده اید. حال باید بدانید جک پارکینگ از برند ایرانی می خواهید یا خارجی. اگر به دنبال یک جک پارکینگی با طول عمر بالا هستید، پیشنهاد ما به شما جک پارکینگ خارجی است.

این نوع جک های خارجی، با توجه به متریال به کار رفته و همچنین ساختار حرفه ای و خاصی که دارند، بسیار استهلاک پایین تری به نسبت جک پارکینگ ایرانی داشته و همچنین با توجه به استهلاک پایین و طول عمر بالا، مقرون به صرفه هستند.

خرید جک پارکینگی

برای خرید جک پارکینگی لازم است تا پس از انتخاب برند، با نمایندگی رسمی برند جک پارکینگی خود تماس گرفته و اطلاعات درب و پارکینگ خود را به کارشناسان توضیح دهید. کارشناسان با توجه به اطلاعات شما بهترین جک پارکینگ را به شما معرفی میکنند.

Leave a comment